Illustration

MetalERGКотли та теплогенератори на соломі - є найважливішою частиною нашого виробництва. З 1993 року ми побудували кілька тисяч котлів на соломі та розробили ряд рішень, які дозволяють нам отримувати теплову енергію із зернових, кукурудзи, ріпакової соломи, енергетичної верби, деревини, тріски та тирси.

          Досвід компанії MetalERG у виробництві котлів для спалювання соломи починається на початку 90-х років XX століття, коли у співпраці з Датським Технологічним Інститутом розпочалися роботи з цією технологією. Сьогодні фірма має безліч патентів і є лідером сучасного спалювання соломи, що визначає напрямок розвитку для конкуренції та всієї галузі екологічної опалювальної промисловості.          Купівля котла на солому - це інвестиція на роки, тому на етапі виробництва фірма фокусується на довговічності своїх рішень. Про це свідчать клієнти, у яких котли безперервно працюють навіть двадцять років. Компанія MetalERG також передбачає, що обслуговування котла має бути максимально спрощено. Таким чином, контролери на основі сучасних компонентів, повністю беруть на себе управління процесом спалювання біомаси.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ

Illustration

 Біомаса - є найстарішим і найбільш широко використовуваним, на сьогоднішній день, відновлюваним джерелом енергії. Одним з найбільш популярних видів біомаси є солома. В Україні виробляється 78-95 млн. тон соломи щорічно, частина з якоївикористовується найчастіше на корми та підстилки для тварин. Частина, що залишилася, близько 3,5-30 млн. тон, може використовуватися для виробництва тепла. В енергетичних цілях, зібрана з поля солома, у вигляді тюків (круглих або прямокутних) має зберігатися під дахом, щоб запобігти її відсирюванню. Котли можна топити тільки сухою соломою з вологістю макс. до 20%. Процес спалювання починається від завантаження соломи в котел. Розігрітий котел починає підігрівати акумулюючий бак із водою. Після розігріву води процес спалювання закінчується, а гаряча вода циркулює між резервуаром і установкою. Після часткового охолодження води у баку котел знову розігрівається і процес повторюється. У наших котлах, крім соломи мжна спалювати будь-яку іншу біомасу (деревину, тирсу, тріски, сіно, картон і т. д.)        Спалювання соломи у котлах EKOPAL несе вагому користь для навколишнього середовища: зменшуються викиди забруднюючих речовин та твердих частинок у відпрацьованих газах, ми маємо справу з так званим "Нульовим балансом" - повним скороченням викидів CO2.